OTĚRUVZDORNÁ TĚSNICÍ PRYŽ TRELLEX T60
Odolná guma v roli TRELLEX T60 splňuje vysoké nároky na opotřebení, roztržení a náraz. Tato pryž odolává abrazivním materiálům, které obsahují částice větší velikosti. Používá se pro kompenzátory při zpracování kamene (rukávce ke strojům na lince).
Technické parametry:
- materiál: SBR
- tvrdost: 60 ± 5 °ShA
- hustota: 1,13 ± 0,03 g/cm3
- pevnost v tahu: 19,5 N/mm2
- tažnost: 510 %
- barva: černá
- pracovní teplota: -30 °C/+80 °C
Parametry odolnosti:
- odolnost vůči chemikáliím: středně odolná
- odolnost vůči oleji: mírně odolná
Přehled vlastností
Služby
Tento výrobek pro vás upravíme na míru. Konkrétní specifikaci budete moci upřesnit v poznámce u objednávky.
Technická dokumentace
Přečtěte si
Jak zvládnout zpracování a dopravu abrazivního materiálu
Jak si poradit s nárazy, vibracemi, hlukem a prachem při těžbě, zpracování i přepravě těžkého abrazivního materiálu? Čím omezit negativní vliv těchto procesů nejen na stroje a dopravní prostředky, ale rovněž na zdraví a bezpečnost pracovníků?
Plasty využíváme maximálně úsporně a ekologicky
Plasty a produkty ze syntetického kaučuku zaujímají významnou část našeho sortimentu. Z nejrůznějších plastových materiálů rovněž vytváříme výrobky na zakázku. Používáme i osvědčené recyklované materiály a usilujeme o snižování množství plastu v podobě zbytků ve výrobě, ale i při balení zásilek našim zákazníkům. Snažíme se ekologicky myslet i tvořit, protože ochrana životního prostředí se týká nás všech.